Fotosoutěž Inženýrská stavba 2021


Datum události: 26.

Dovolujeme si vám zprostředkovat informace k fotosoutěži "Inženýrská stavba 2021", kterou připravuje naše spřátelená VOŠ stavební a SŠ stavební Vysoké Mýto.

Soutěž je určena především pro studenty středních stavebních škol z ČR a Slovenska, studujících obor Dopravní stavby nebo Vodohospodářské stavby.

Cílem soutěže je prohloubit zájem studentů o obor, ale díky prezentaci před širokou veřejností zvýšit i zájem o studium těchto inženýrských oborů, kde je nedostatek studentů.

Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií:
Kategorie: tištěná fotografie (hodnocení odborné komise)
Vedlejší kategorie: digitální fotografie (hlasování veřejnosti)

Vernisáž a vyhodnocení jsou plánovány na 5. 11. 2021.

Rádi bychom zprostředkovali prosbu hlavního organizátora, pana ředitele Skalického, zda byste byli ochotni přispět do soutěže věcnými cenami, případně finančním obnosem, za který by koupili hlavní cenu (např. kvalitní fotoaparát).

Pro včasné odeslání podkladů včetně log partnerů do zúčastněných škol je potřeba znát, zda a jakou formou jste ochotni se zapojit, do 5. května 2021.

Loga partnerů budou uveřejněna na plakátech a propozicích a prezentovány na stránkách fotosoutěže a na sociálních sítích.

Sdružení pro výstavbu silnic se stalo partnerem fotosoutěže a poskytne vedlejší ceny (sluchátka, přenosný reproduktor) a bude soutěž prezentovat na sociálních sítích Sdružení.

Níže naleznete:
Návrh plakátů s volným prostorem pro loga partnerů
Propozice fotosoutěže
Seznam SŠ, které budou osloveny 

Pokud budete ochotni soutěž podpořit, kontaktujte prosím přímo pana ředitele: Ing. Jiří Skalický, mob.: 725 915 694, e-mail: reditel@stavebniskola.cz 

Předem vám děkujeme za spolupráci.